Arsenal–Luton ÉLŐ: A legutóbbi eredmények és a Premier League-frissítések, mivel Hashioka öngólja megduplázza Ágyús előnyét

Arteta arra buzdítja az Arsenal-sztárokat, hogy mutassanak szenvedélyt és lelkesedést „a szezon legszebb részében”

Arsenal házigazda Luton mint a hét közepén Premier League a játékok ma este folytatódnak. Az ágyúsok biztosították a potenciálisan döntő pont a Manchester City ellen utoljára, miután gól nélküli döntetlent játszottak a bajnokok az Etihad Stadionban, hogy biztosak legyenek az élen maradásban Pep Guardiola csapata a tabellán.

Ez a háromesélyes címverseny továbbra is nehéz ügy, és a sorsolás eredményeként az Arsenal a második helyre esett vissza Liverpool mögött, miután a Vörösök vasárnap legyőzték a Brightont. Azonban, Mikel ArtetaA párizsiak a Luton elleni győzelemmel ma este visszaszerezhetik az élvonalat, bár a spanyolok óvakodnak attól a csapattól, amely rengeteg problémát okozott a topcsapatoknak ebben a szezonban.

Késői gólt adott a Tottenhamnek a hétvégén a Kalaposok az utolsó három közé helyezték a Kalaposokat, de mivel Rob Edwards csapata most a kiesés elkerüléséért küzd, kemény versenyzőnek bizonyul az Emiratesben. Declan RiceUtolsó ziháló győztes gól választotta el egymástól a csapatokat, amikor a Kenilworth Roadon találkoztak a fordított meccsen, de hogyan is fog kinézni a ma esti összecsapás?

Kövesse az alábbi műveleteket, és szerezze be a Legfrissebb szorzók és tippek itt:

1712172046

Fél óra! Arsenal 2-0 Luton

45+5 perc: Négy perc ráadás után vonulnak le a csapatok a szünetre. Az Arsenal két góllal van előrébb, és kényelmesnek tűnik, bár a Luton egy kicsit küzdött.

Újabb gól az Ágyúsoktól, és eldőlt a játék. A Lutonnak meg kell szereznie a következő gólt a szünet után.

Mike Jones2024. április 3. 20:20

1712171717

CÉL! Arsenal 2-0 Luton (Hasioka OG, 44)

44. perc: Kettő az Arsenalnak!

Közvetlenül a félidő előtt adnak hozzá egy másodpercet a mezőnyben történt kavarodás után. Emile Smith Rowe a tizenhatos bal oldalára csúsztatva visszahúzza a labdát Reiss Nelsonhoz.

Daiki Hashioka követi, aki nem sokat tud róla, mivel a labda a támasztó lábát találja el, és a hálóba pattan.

Mike Jones2024. április 3. 20:15

1712171517

Arsenal 1-0 Luton

41. perc: Üdv! Ben White az utolsó harmadban a kapu felé pörög, és kiválasztja Reiss Nelsont, aki passzol a tizenhatosba Kai Havertz számára.

Havertz a közeli kapu felé lő, de Thomas Kaminski ismét letagadja. Remek védekezés.

Mike Jones2024. április 3. 20:11

1712171366

40. perc: Trossard próbálkozik Havertznek a tizenhatoson belüli passzával, de Mengi megelőzi, és ellökteti a labdától.

A védelem szilárd, és a középhátvéd elengedi a labdát, hogy Luton továbbjusson.

Mike Jones2024. április 3. 20:09

1712171234

37. perc: Teden Mengi legyőzi Reiss Nelsont, de labdát és szabadrúgást szerez Lutonnak, miközben megpróbálják tisztázni a soraikat. Kaminski hosszan rúg, és megpróbálja megtalálni Carlton Morrist a pálya jobb oldalán.

Mike Jones2024. április 3. 20:07

1712171133

34. perc: Esély! Thomas Kaminski közelről tagadja Emile Smith Rowe-t.

Martin Odegaard kapja meg a labdát a tizenhatos szélén, mielőtt továbbítaná Smith Rowe-nak. Az első érintéssel lő, és kényszeríti Kaminskit, hogy a bal oldalára ugorjon, hogy elkerülje a lövést.

Mike Jones2024. április 3. 20:05

1712171024

33. perc: A Luton egyre többet birtokolja a labdát, mert úgy tűnik, csökkent a sürgősség az Arsenal meccsén. Fred Onyedinma jobb oldalról próbál behatolni a területre, de nem tudja irányítani a labdát, Gabriel pedig elhárítja a veszélyt.

Mike Jones2024. április 3. 20:03

1712170836

30. perc: Alfie Doughty kapja meg a labdát előretolt helyzetben, de egyik társa sincs a tizenhatoson belül. Luton formációja hátrébb hagyja a csapatot, és dolgoznia kell, hogy feljebb kerüljön a pályán.

Amikor megérkezik a kereszt, az Ágyúsok gond nélkül eltüntetik.

Mike Jones2024. április 3. 20:00

1712170717

27. perc: Carlton Morris munkára készteti David Rayát, miközben Luton szinte azonnal ellentámadásba lendül. Egyenesen az Arsenal kapusa karjaiba ível, de ez jó válasz a vendégektől.

Mike Jones2024. április 3. 19:58

1712170525

CÉL! Arsenal 1-0 Luton (Odegaard, 24)

24 perc: Itt a nyitás!

Egy négyzet alakú labdával a középpályán látható, hogy Mpanzut Emile Smith Rowe zaklatja. Kai Havertznek küldi, aki a doboz szélére viszi, mielőtt továbbadná Martin Odegaardnak.

Odegaard elhelyezi magát, és a lövést az alsó sarokba üti!

Mike Jones2024. április 3. 19:55