Barcelona vs Blanc: Női Bajnokok Ligája negyeddöntő, 2. mérkőzés – élőben | Női Bajnokok Ligája

fontos események

teljes idő! Barcelona 3-1 Blanc (5-2 összesítés)

A címvédő Barcelona bejut az elődöntőbe Ez a két lábon járó döntetlen azonban nem volt olyan egyszerű, mint a gólvonal sugallja. Blanc kitartó és energikus ellenfél volt, ami érdekessé tette ezt a döntetlent. Az első WCL-negyeddöntőjükben a szurkolók a végéig velük voltak. Nagyon fényes a jövő Martin Ho rendező számára.

90+1 perc:3 perc kerül hozzáadásra.

90 perc: A felépítés nagyszerű volt, Guijaro csapjával, és ökölpumpával ment haza. Szerintem Bran keményebb ellenfélnek bizonyult, mint amire számítottak.

cél! Barcelona 3-1 Blanc (Ghijaro, 89 perc – 5-2 összesítés)

Koppintás volt hazamenni.

88 perc: Rolfo nagyon jó abban, hogy lekényszerítse Brant a labdáról és eltávolítsa a veszélyt. Mióta visszatért sérüléséből, Rolfo úgy játszik, mintha soha nem pihent volna.

86 perc:Az után a tíz fergeteges perc után úgy tűnt, a Barcelona megnyugodott és irányította a játékát. A tempó lelassult, és a Barça többet birtokolta a labdát.

84 perc: Paleruelo előrejön, de a keresztrúgást tisztázzák és Ghijarohoz megy, de lövése a léc fölé megy. A Barça újabb változtatást hajt végre Caldentit Villamarára cserélve.

83 perc: Kvamme bepattintja, becsapja a pakliba, miközben Kol visszaszerzi, Bran pedig a nyakszirtjénél fogja meg, ahogy az idő lejár. Ezen a héten azok a csapatok a legveszélyesebbek, akiknek nincs vesztenivalója.

82 perc: Bran áttöri Argemet, Argem pedig saját maga is lövöldöz, de az nem találta el a célt. Hú, tényleg ziháltam, amikor lelőtte. Blanc még erősebbnek tűnik az utolsó 10 percben.

80 perc: Bommatti kitűnő a lábmunkája, és nem engedi, hogy a játékosok kiszolgáltassanak, hogy megállítsák a Barça támadófolyamát. Néhány passzal később Rolfo kissé rosszkedvűnek tűnt, mielőtt a játékvezető beszélt vele.

78 perc: Jön egy hosszú labda, de Col jön összegyűjteni, és ha bement volna, ez a döntetlen megmaradt volna. Blanc folyamatosan jött, de végül a Barça tisztázott. Remek játék volt a vendégek részéről.

76 perc: Blancfan hangját hallgatva azt hihetnénk, hogy most szerezték a győztes gólt, de nagyon szeretik. A Barcelona előrejött, Rolfo lövése pedig a kapufán csattant. A szavaim a küszöbön álltak.

74 perc: A Barcelona és a Bran változásokról számolt be. Tekintse meg a blogja melletti grafikát a változások megtekintéséhez. Minden változtatás olyan gyors volt, hogy nem tudtam eléggé begépelni őket. Azt tudom, hogy Palaruelo hamarosan gólt rúg-e.

72 perc: Nem fogod elhinni, de a feedem lefagyott abban a pillanatban, amikor Brann gólt szerzett, de ha megnézzük a visszajátszást, ez csodálatos! A Bran rajongók teljes hangon tértek vissza. Mindenképpen megérdemelték ezt a gólt kemény munkájukkal.

cél! Barcelona 2-1 Blanc (Svenheim, összesen 71 perc -4-2)

ó!

Tomine Svenheim húzott egyet a vendégeknek. Fotó: Albert Geer/Reuters
Ossza meg

Frissítse a dátumot és az időt

70 perc: Puteras szögletrúgást nyert, rövidre zárt és sokáig tartott a lövésig, de a gól megszületett, Paredes pedig közel került a gólhoz. A helyzet után Mikalsen lőtt, Blanc pedig lőtt, de Caldenti lövése a léc fölé ment.

68 perc: Remek mentés Mikalsentől. Nagyon lenyűgözőnek tűnt ezzel a két lábbal. Bommatti találta meg Burgutsot, de lövését szélesre és sarokba tolta.

68 perc: Engen és Walsh jól tisztázott a tizenhatos szélén, a Barcelona pedig jól kontrázott. Graham Hansen jól fut, de az erőfeszítései egyértelműen Mikalsenre esnek.

66 perc: Rolfo lőtt a területre, de Michalsen visszaszerezte.

64 perc: Paredes kap sárga lapot Hauglund elleni szabálytalanságért, Blanc pedig végez szabadrúgást. Átfogják, de mélyről kell építkezni. Gaupsett jól tartotta a labdát, és megnyerte a bedobást. Felkerült a pályára, de Kiellandtől megfosztották a labdát, ami az utolsó játéka volt ezen az estén, és Arjem váltotta.

62 perc: Blanc hazai szezonjának működését tekintve már tudjuk, hogy a klub negyedik lett, vagyis a következő szezonban nem lesz labdarúgó Bajnokok Ligája. Izgalmas nézni őket, és remélem, kvalifikálják magukat az új szezonra. Stenevik sárgát kapott szerelésért.

60 perc: Gaupsettnek van egy lövése, de a Barça tisztázza, Blanc még mindig itt nyom. A probléma az, hogy Bran nagyon jól játszott az elmúlt két meccsen, de a Barcelona nagyon jó, és megtalálja a módját a győzelemnek.

58 perc: Graham Hansen lőtt, Stenevik blokkolta, de a kapu felé gurult, Mikalsen hárított, de nem tudta irányítani, Rolfo pedig kapura lőtte. Brannek most csodára van szüksége.

cél! Barcelona 2-0 Blanc (Rolfo, 57 perc – 4-1 összesítés)

Jó mentés volt Rolfo azonban végül meggondolja magát.

Fridrina Rolfo szerzi a Barça második gólját, ezzel bejutott az elődöntőbe. Fotó: Pedro Salado/Getty Images
Ossza meg

56 perc: A második félidő elején Bran részéről némi nyomást követően a játék visszatért az első félidőhöz, a Barcelona megtartotta a labdát, és sok helyzetet kialakított.

54 perc: Bommattit ügyesen adta ki Kvamme a tizenhatoson belül, de Graham Hansenre esett, és a lövése mellé ment.

52 perc: Rolfo visszatereli Col-ra, de a lövésnek nem sok ereje van, és Cramer majdnem megugrik, de a kapus elég jól játszik.

50 perc: Blanc tovább nyomja, és a labda kirepül, de Col elsodorja. Az első félidőt nagyon jól kezdte a vendégcsapat.

48 perc: A Barcelona ebben a szezonban (!) az összes versenyszámban 151 gólt szerzett. Ez azt mutatja, hogy Blanc milyen jól védekezett eddig ezzel a két lábbal.

Mariona Caldenti elindítja a Barça támadását. Fotó: Pau Barena/AFP/Getty Images
Ossza meg

47 perc: Hoagland korán hibázott, amikor egy passz kiment a játékból. Az első félidőben Brannnak volt első lehetősége Eikelanddal a tizenhatosban, de a lehetőségét blokkolták.

Visszaküldés folyamatban! Barcelona 1-0 Blanc (3-1 összesítés)

Be tudja fejezni a Barcelona ezt a meccset? Vagy Bran felháborodást okoz? 45 perc, hosszabbítás és potenciális büntetés. Blancot küldték ki először, így a Barcelona várakozni kényszerült. Azzal, hogy Engesvik Eikelandbe költözött, Brann is változtatott.

Amíg a második félidőre vár, olvassa el ingyenes heti női foci hírlevelünket.

Ez egy nagyszerű gól a Barça számára. A semlegesek azt akarják, hogy Blanc nyerjen, de tagadhatatlan a Barça nagyszerűsége.

Félidő! Barcelona 1-0 Blanc (3-1 összesítés)

Most a címvédő Barcelona. Bonmati góljának köszönhetően itt szilárdan irányítunk. Brann azonban jól játszik, és a második félidőben várhatóan kontrázik.

45+1 perc: Caldenti a mezőnyben van, de Stenevik jól blokkolja. Caldenti büntetést akar, de a VAR nemet mond.

44 perc: Rolfo → Pteras → Caldenti gólrúgással nincs játékban. A Barcelona most két pont hátrányban van a visszavágón, és úgy gondolja, hogy még behívhatja Paraluellót a kispadról. Graham Hansen szépen passzol Bronzéhoz, aki visszaadja a norvég válogatott játékosnak, aki aztán egyenesen Mikalsenbe fut. A kapusnak nem okozott gondot itt folytatni, de Blancfant nem volt boldog. Szeretnélek emlékeztetni, hogy a VAR itt működik, és minden rosszat elkapnak.

42 perc: A döntetlen megtartása egy dolog, döntetlent nyerni egy másik dolog. Blancnak itt kell legközelebb gólt szereznie, különben úgy érzem, a döntetlen elérhetetlen. Nagyon trükkös, és Blanc is nagyon jól játszik, de nem tudják áttörni a Barça védelmét.

40 perc: Tudod, amikor az emberek megkérdezik, hogy kivel szeretnék beszélni az életemről? Azt akarom, hogy Bran rajongói támogassanak az életemben, és a szenvedélyes rajongóim teremtették meg ezt a hangulatot.

38 perc: Blancfants kifütyülte, amikor Engen sérülés miatt abbahagyta a játékot, de a vendégcsapat csak elkezdett helyzeteket kialakítani. Az Engen gyorsan felépül, és biztonságosan folytathatja. A Barça nyerte a labdát, Graham Hansen pedig lőtt, de Michalesen hárított. Blanc rajongói felugrottak és ujjongtak, amikor meglátták a mentést.

Caroline Graham Hansen elkerülte Brann védelmét, és kapura lőtt. Fotó: Joan Monfort/AP
Ossza meg

36 perc: Cramer nyomást gyakorol Colra, aki kénytelen kifogyni belőle, és végül jól bánik vele.

“Bonmati nagyszerű befejezése a Barcelona gólját szerezte, de Pteras mellkasi beadása a kanyarban különleges volt” – mondta Gordon egy e-mailben.

Teljesen egyetértek, tiszta osztály két Aranylabdástól.

34 perc: Graham Hansent Haugland buktatta a tizenhatos szélén, így remek szabadrúgáshelyzetbe került a Barcelona. Putelas átívelte a labdát, de az erőfeszítése a léc fölé ment, és gúnyokat vont ki Blancfanttól.

32 perc: A Barcelona itt is tovább nyomul, és nem elégedett a kétgólos párnával.

fél óra: Kielland löki Pterasust, mivel a Barcelona csapatkapitánya nem adja neki a labdát. Blanc előrelép Kvamme-n keresztül, de Rolfo visszaszerzi a labdát.