Barcelona vs Chelsea ÉLŐ: Legfrissebb eredmények és gólfrissítések a női Bajnokok Ligája elődöntőjének összecsapásáról

Hayes szerint a Chelsea beváltotta a Bajnokok Ligája elődöntőjébe fűzött reményeket

Chelsea utazzon Spanyolországba, hogy átvegye Barcelona a Női Bajnokok Ligája elődöntő ma délután, az európai döntőbe jutás a tét.

Ennyi év után ez a második alkalom, hogy a két csapat a verseny ezen szakaszában mérkőzött egymással A Barcelona az előző szezonban feszegette a határokat. Caroline Graham Hansen sokkoló gólt lőtt az első mérkőzésen a Stamford Bridge-en, a Kékek pedig nem tudták megdönteni a hátrányt a Camp Nouban, a visszavágó 1-1-re zárult.

Ezúttal a Barcelona játszik először hazai pályán, ami segíthet Emma HayesHa sikerül döntetlennel visszatérniük Londonba. A Chelsea még soha nem győzte le a Barcelonát a női labdarúgásban de bármi más, mint egy mai nagy vereség versenyben tartaná őket a bilbaói döntőbe jutásért.

Hayes, aki a szezon végén távozik a Chelsea-től, minden lehetséges trófeát megnyert a Kékekkel, kivéve a női Bajnokok Ligáját, de le kell győznie egy régi ellenséget ha stílusosan akarja aláírni a megbízását.

Nézze meg ingyenesen a női Bajnokok Ligája elődöntőit a DAZN-en és szerezd meg a legújabb nyereményszorzók és játéktippek itt. Tekintse meg az összes akciót alább

1713618955

Barcelona 0 x 1 Chelsea

86. perc: Ramirez jól teszi, hogy bejutott a tizenhatosba, és egyedül ver meg három játékost, de senki sem rohan a keresztbe.

Chris Wilson2024. április 20. 14:15

1713618916

86 perc: ZÁRJ! Lopez szerez labdát a Chelsea térfelén, és passzolja Bonmatinak. A spanyol válogatott játékos továbbítja Graham Hansennek, aki gyönyörűen keresztbe vágja a távoli kapufát. Paralluelo válaszol, és megpróbálja a sortüzet, de szélesre megy! Több ideje volt, mint gondolta.

1713618827

83. perc: Nusken egy ideje leállt, a közönség pedig úgy fütyül, ahogy az várható volt. Hampton izgatottan várja az újraindítást.

Chris Wilson2024. április 20. 14:13

1713618701

82. perc: Bronze jól teszi, hogy levágta a labdát a melléről, de Paralluelo nem tud mit tenni. A Chelsea ellentámadásba lendül, Paredes pedig sárga lapot kap Nusken lebuktatásáért.

Chris Wilson2024. április 20. 14:11

1713618631

81. perc: Elsőként Patri Guijarro ment a könyvbe, miután megrángatta Ramirezt egy szabadrúgásnál.

A másik végén a Chelsea szabadrúgást kapott kézilabdáért, mert úgy tűnt, hogy bajba kerülhet hátul.

Chris Wilson2024. április 20. 14:10

1713618538

80. perc: Macário végez el szabadrúgást, de törölték, és Rolfo visszaszerzi a labdát.

Chris Wilson2024. április 20. 14:08

1713618429

77. perc: A Barcelona jelenleg nem tud sok értelmes passzt összefűzni. Ez sok reményt ad a Chelsea-nek a visszavágóra a Stamford Bridge-en.

A vendégcsapat jelenleg kényelmesnek tűnik, de óvatos a Barça fenyegetésével kapcsolatban.

Chris Wilson2024. április 20. 14:07

1713618274

74 perc: ZÁRJ! Ez volt a lehetőség!

A Chelsea passzolja a labdát, Ramirez pedig tartja a csúcsnál. Figyelmen kívül hagyja a kihívást, megszakítja és eltalálja a rúgást, de az szélesre megy! Tényleg jobban kellett csinálnom.

Chris Wilson2024. április 20. 14:04

1713618121

72. perc: Lauren James nem sokkal ezután indul a Chelsea-hez, és beszáll Catarina Macario.

Chris Wilson2024. április 20. 14:02

1713618070

71. perc: Vicky Lopez helyén Caldentey áll le.

Chris Wilson2024. április 20. 14:01