Chelsea x Barcelona ÉLŐ: a női Bajnokok Ligája elődöntőjének eredménye Bonmati és Rolfo gólja után

Erin Cuthbert, a Chelsea meccs győztese történelmi eredmény után üzen a szurkolóknak

Chelsea házigazda Barcelona egy helyért Női Bajnokok Ligája vége mint Emma Hayes csapata egy góllal vezet az elődöntő visszavágóján a Stamford Bridge-en.

A kékek meglepték a múlt héten a Bajnokok Ligája-bajnokot Erin Cuthbert góljával 1-0-s győzelmet aratott a Chelsea Spanyolországban. Öt év óta ez volt az első alkalom, hogy a Barcelona elveszített hazai meccset, és a Chelsea felkészült arra, hogy a Barcelona rekordszámú közönség előtt válaszoljon a Stamford Bridge-en rendezett női meccsen.

A Chelsea célja, hogy 12 év nemzeti dominancia után először megnyerje a Bajnokok Ligáját abban a szezonban, amely Hayes utolsó szezonja lesz a klubnál. A bilbaói finálé helye forog kockán, és a Chelsea is bosszút áll majd a 2021-es döntőben és az előző szezon elődöntőjében a Barcelonától elszenvedett vereség után.

Kövesse a Chelsea vs Barcelona élő frissítéseit lent, amíg teheti nézze meg a női Bajnokok Ligája elődöntőjét ingyen a DAZN-en

1714242377

Chelsea 0-2 (1-2 agg) Barcelona

90+6 perc: Putellas megpróbálja legyőzni Cartert, de a Chelsea visszaszerzi a labdát, még egy utolsó lehetőség.

Emma Hayes fejét a kezében tartva a Chelsea kétségbeesetten alulmarad.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:26

1714242341

90+4 perc: A Barcelonának otthon kell lennie és szárazon kell lennie, de Hampton zseniális védéssel tagadja meg Paralluelót.

A Barcelona gyönyörűen átvágott a kékeken, de Hampton jól elterült, és nagy bal csizma elhárította a veszélyt.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:25

1714242248

90+3 perc: A Chelsea büntetőt akar! A labda a hátsó kapufa felé repül, és hevesen Guijarro karja felé pattan, de hátba találja, amikor megfordul.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:24

1714242161

90+1 perc: Bonmati nehezen tud kijutni, ő akarta a hordágyat. Alexia közbelépésével távozik az utolsó percekben.

Hat perc hozzáadva! A szurkolók reagálnak: a Chelsea ezt hosszabbításba küldheti?

Jack Rathborn2024. április 27. 19:22

1714242003

88 perc: Rolfo, Guijarro és Bonmati remekül tartja a labdát. A Chelsea most kétségbeesetten szeretné visszanyerni őt, és elindítani egy-két utolsó támadást.

Pina most részt vesz, ez egy gyors és rövid passz, egy mesterkurzus a meccs nézésében.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:20

1714241774

85 perc: A Chelsea ezt választotta egy tripla cserével. Kirby, Bright és Perisset James, Kaneryd és Lawrence helyett.

Pina Hansen helyett, ahogy a Barcelona is felfrissíti a dolgokat.

A Chelsea éppen a saját térfelén próbál kijutni. Pina egy labdát hurkol a hátsó kapufára, miközben Paralluelo lappang. De Hampton éber, és jegyet ír.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:16

1714241476

79 perc: A Chelsea az ő érdemükre reagál, hogy Engen összeütközik Beever-Jonesszal.

Cuthbert szabadrúgással a jobb oldalon, sikerül-e a kézbesítést?

Carter mindent életben tart, de Barcelona majdnem túléli. Úgy gondolja, hogy a beállított labdák jelentik a visszaút ebben a holtversenyben a Chelsea számára.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:11

1714241141

75. perc: GÓL! Rolfo nyugodtan hazaér, és rossz irányba küldi Hamptont. Gyönyörű tizenegyes.

De ez egy vitatott döntés, tekintve, hogy Bonmati Lawrence hátát találta el. De az állás 0-2, és a Chelsea vereséget szenvedett 15 perccel a vége előtt.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:05

1714241075

Chelsea 0-1 (1-1 agg) Barcelona

73. perc: BARCELONA BÜNTETÉS!

Bonmati mögött és teljes sebességgel fut. Ő elektromos.

De kibillent az egyensúlyából, lábai Lawrence lábával ütköznek. Újabb vitatott döntés! A VAR ellenőrzi, de megerősítik.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:04

1714240940

72 perc: A Barcelona most zűrzavarban van, és meg akarja védeni a Chelsea-t.

Bonmati megjelenik mögötte, de kénytelen visszavonulni a kaputól. A Barcelona most próbálja felvenni a zárat, a Chelsea alacsony blokkon áll, és abban reménykedik, hogy túléli.

Jack Rathborn2024. április 27. 19:02