Jurgen Klopp szerint a fenyegetés hiánya nagyon sokba került Liverpoolnak az európai kilépés miatt | Sport

Liverpool menedzser Jürgen Klopp elfogadták a gólveszély hiányát és nem tudtak eleget nyomni Atalanta hogy a maguk javára fordítsák csütörtök este az Európa Liga nyolcaddöntőjét.

Mohammed SalahA hetedik perces büntető reményeket keltett az a Barcelona 2019-es stílusban térjen vissza, de a Egyiptom A válogatott játékos egy viszonylag egyenes lövést kihagyott, így 2-0 lett az első félidő végén, majd a szünet után összeomlott, így összesítésben 3-1 lett a verseny.

Ez azt jelenti, hogy Angliának a 21. században csak harmadszor nincs csapata az elődöntőben. Bajnokok Ligája vagy Európa Liga/UEFA-kupa.