Nottingham Forest – Manchester City: Premier League – Élőben |

fontos események

62 perc Amúgy visszatérve Dokihoz, ő lesz az új játékos, aki megtudja, hogy Guardiola mit akar tőle, és egy ingatag első szezon után felrobban, vagy ő lesz a következő játékos, aki felrobban egy ingatag első szezon után. Lesz egy Nolito? ?

62 perc A City Haalandot hozza Grealish helyére, aki nehezen tudott játszani.

61 perc Forest jól mozgatja, és magabiztosan és hittel játszik. A City örülni fog, ha ponttal kijut innen, de előtte még sok munka vár rájuk.

60 perc Gvardiol szivárog a középpályáról, és egy az egyben próbálja bevenni Bolyt, de könnyen kiesik.

59 perc JR Illinoisból ezt írja: “Nem tudnám határozottan megmondani, melyik volt a legjobb filmadaptáció.” Micsoda katasztrófa. Írtak egy könyvet arról, hogy milyen rossz volt, az Ördög cukorka: Egy hollywoodi fiaskó anatómiája, és nagyon ajánlom. ”

Soha nem olvastam, de egy jogi egyetemi osztálytársam egész évben a táskájában tartotta, így futó poén lett belőle. JPR, ha ezt olvasod, remélem befejezed.

57 perc Haaland bemelegít a szélen, és nem sokára újra láthatjuk. Álvarez ismeretlen volt, de a City újabb gólja megtörte.

56 perc „A Ben-Hur és a Goodfellas egyaránt adaptáció, és minden idők két legfontosabb és legikonikusabb filmje” – mondja Marcus Abdullahi.

És a Tízparancsolat.

54 perc Aina nagyszerű teljesítményt nyújtott: elrohant Bernado mellett egy keresztről a távoli kapufára, feltöltötte a pályát és kiégette Walkert, mielőtt Katie visszaért volna (ezt nem sokan mondhatják el).

53 perc Nem hiszem el, hogy elfelejtettem a Trainspottingot kedvenc animációs filmjeim felsorolásakor. Végül is nem szeretem ezt a filmet, mert olyan, mint egy díszletdarabok sorozata, de eléggé megőrizte azokat az elemeket, amelyek nagyszerűvé teszik ezt a könyvet ahhoz, hogy önmagában is nagyszerű legyen, a filmzene pedig jazzes. Nem jut eszembe sok olyan intró, ha van ilyen, ami olyan egyértelműen idézi a korszakot, mint a Born Slippy nyitánya.

52 perc Egy hosszú labda átmegy a tetején, és Elanga távol van! De habozott, Ake ellentámadásba lendült, és a zászló felszállt.

51 perc Ami Gibbs-White-ot illeti, mit gondol, meddig mehet el? Számomra Klopp-típusú játékosnak tűnik, tele hozzáállással, agresszióval és képességekkel, főleg, ha nem csak támadóként, hanem box-to-box középpályásként is tud játszani. Nagyon szeretem őt, és a megfelelő mozdulatokkal a megfelelő időben valami igazán érdekes dologgá fejlődhet.

50 perc Elanga megtöri és megkeresi Woodot, belevág és megeteti Montielt, aki a szélére esik… Gibbs-White pedig a közeli oszlop tövébe gömbölyödik.

49 perc A City hátul sebezhetőnek tűnt, főleg a széles területeken – vagyis Nuno taktikája jó volt, csak a kapu előtti minőség hiánya miatt cserbenhagyta.

47 perc Ó Chris. Óooooooooooooooooooooooooo óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó Elanga elfoglalva mozgott Akanji felől, Walker felé tartott, és eltalálta őt a vonal szélén, mielőtt négyzetet pöccintve beállította Woodot a becsapódáshoz! De bár gólt szerez, a befejezése lassú és megfontolt, és még szelídebb lövéseket is blokkolnak. Ha megvoltak volna az alapvető készségeik, Forest jobb lett volna.

Ossza meg

Frissítse a dátumot és az időt

46 perc A City két változtatást hajtott végre, Ortega harmadszor váltotta a sérült Edersont ebben a szezonban, míg Doku kimaradt, talán a pazarlás és az instabilitás miatt, Kovacicot pedig behozták, hogy szilárdságot és nyugalmat adjon.

– A nagy alvás Bogart-féle verzióját viszont szeretem. Joe Pearson azt mondta: “Tényleg le kellett csillapítanunk a szexet és a drogokat a regényben. És amikor a filmproducerek táviratban kérdezték meg Chandlert, hogy ki ölte meg a sofőrt, Chandler azt mondta, hogy nem ismeri ezt az anekdotát.”

A „nem tudta” kifejezés tökéletesen leírja Chandler ragyogását.

Félidős email: „Számomra a Máltai sólyom jobb film, mint A nagy alvás” – mondja. Andy Townsend Max Williams: “Egy kisebb könyvből készült (de még mindig nagyszerű). Nem tudom, hogy bemutatta-e a MacGuffint, de valószínűleg ez a leghíresebb verzió.”

Mellékesen megjegyzem, hogy a Falcon Malteser volt az egyik kedvenc könyvem gyerekkoromban. Kifejezetten ajánlom ennek megvásárlását kisgyermekeseknek.

Félidős szórakozás: Egyesek számára a kettő közötti összefüggés mindig a következő szinonimája lesz: ez.

Félidő: Nottingham Forest 0-1 Manchester City

Forest jól játszott, és a City megszerezte a vezetést. tisztán.

45+4 perc “Az Arsenal meccse és a mostani között elkezdtem azt gondolni, hogy a Liverpool mégsem nyeri meg a bajnokságot” – mondta Matt Donnie sóhajtva.

Sajnos soha nem így gondolták. Ők és a Spurs sokkal több pontot szereztek, mint amennyit teljesítményük ér, és még soha egyetlen csapat sem nyerte meg a címet, amikor rosszabb lett volna a másik két csapatnál. Jürgen Klopp zsenialitásáról tanúskodik, hogy idáig eljutottak.

45+2 perc A lövés is brutális volt, a közeli kapufánál elmerült és lendült, így Ederson elejtette, Murillo pedig nem tudta hazakényszeríteni az ezt követő tülekedésben. Forestnek azonban több kapura lövése van, mint itt a Citynek, ami valós veszélyt jelent. A probléma az, hogy a második félidőben valószínűleg javulni fog a vendégszám.

45+2 perc Ismét Aina tört át Forrestnek, aki a bal oldali sarkot nyerte meg, amit Hudson-Odoi szerzett meg.

45 perc “Raymond Chandler sok könyvéből nagyszerű filmet készítettek” – mondja Shom Biswas. „A kedvenc Chandler-filmem, a „Hosszú búcsú” filmként különösen nagyszerű.

Ajánlom az Egy hónap a vidéken J.L. Carr szórakoztató kis könyvét. Nagyon szerettem olvasni ezt a könyvet, de úgy gondoltam, nagyon nehéz lesz filmet csinálni belőle. Kellemesen meglepődtem – egy nagyszerű film egy nagyon fiatal Colin Firth, Natasha Richardson és Kenneth Branagh főszereplésével. ”

Egyetértek azzal, hogy Chandler The Big Sleep című filmje nem egy, hanem két nagyszerű filmért felelős, a másik a The Big Lebowski.

43 perc A City játékosairól készült felvételek ünneplik a gólt, Walker pedig brutális orrcsavarást adott Gvardiolnak.

42 perc Forest kapta a jobb dobást, Aina pedig balra érkezett és megkapta, de rövid volt. Nem csinál semmit, de problémákat okoz, ha előrehaladnak.

41 perc Gibbs-White remek kihívást nyer a középpályán, és a labda Woodhoz esik, aki lecseréli Hudson-Odoira. Van bal és jobb választási lehetősége, de ehelyett ellőtte a lövést, megrúgta De Bruyne-t a hátralendülésen, és tönkretette az esélyét, hogy komolyan tesztelje Edersont.

40 perc “A Sierra Madre kincse, Az ember, aki király volt, az afrikai királynő stb. John Huston volt a mester” – mondja Neil Dehner.

38 perc Aina nagyon jó kivezetése Forestnek a bal oldalon, és itt ismét egy szép keresztet küld a túlsó kapu felé, amit Montiel visszaveri a másik oldalra és Woodra 5 méterrel kifelé… A becsapás éppen volt gyenge érintés és kihagyás. Ahelyett, hogy előreküldték volna a labdát, négyzetbe küldték. Ez nagy mulasztás.

37 perc „A harmadik ember nem szigorúan a könyv adaptációja” – véli Paul Curiewicz. “Green ezt a regényt forgatókönyvként írta, és nem a film sikere után akarták kiadni. Ma Forest kínál nekünk, Arsenal-rajongóknak néhány menekülési lehetőséget. Remélem, így lesz, hogy magunkévá tegyük a hatalmat és dicsőség ahelyett, hogy kiégett volna a címadó kihívás, egész héten itt leszünk, borjúhúst eszünk, meg minden.”

Tudod, mire gondolok, de Greene megértette, hogy ahhoz, hogy filmet készítsen, először regényt kell írnia, és meg is tette.

36 perc Hudson-Odoi végez egy gyors szabadrúgást, lecsúszik a vonalon, és átível Wood felé Aináért… De Nathan Ake, egy másik nagy játékos, aki tud futni, korán kelt és elég jól teljesített.

35 perc Montiel pótolja a sérült Williamst. Szerintem egy szöglet előtti változtatás nem akadályozta volna meg a gólt, de nem tudom.

34 perc Igazán elkeserítő, hogy annak ellenére, hogy Guardiola jóhiszemű futballzseni és generációja egyik legjobb taktikai elméje, a tavalyi szezonig tartott, amíg rájött, hogy a futó, kemény játékosok hasznosak. A hátsó négyesben most három, néha négy középhátvéd játszik, ami nagyon megnehezíti, hogy a City útjába álljon.

cél! Nottingham Forest 0-1 Manchester City (Gvardiol 32)

Egy szöglet a közeli kapufa felé kanyarodott, és Gvardioglu ügyesen irányított egy remek fejessel a közeli kapufán belülre, így Gibbs-White a tizenhatos túloldalán került ki. Nem játszanak jól, de még mindig az élen állnak, és ez hátborzongató az Arsenal számára.

A Manchester City játékosa, Josko Gvardiol szerzi első gólját. Fotó: Jason Cairnduff/Action Images/Reuters
Gvardiol (jobbról a harmadik) társaival ünnepel, miután megszerezte a nyitógólt. Fotó: Mike Egerton/Pennsylvania

Ossza meg

32 perc Williams sántikál, és szerintem rendben van, ha folytatja, de Forestnek most 10-nél szögletet kell védenie.

fél óra Williams blokkolja Grealish lövését, és közben megsérül.

Ossza meg

29 perc Walker ad egy alacsony labdát balról, de De Bruyne lövését blokkolják.

27 perc “Szerintem két nagyszerű példa arra, hogy a közepes minőségű könyveket nagyszerű filmekké alakítják, a “Jaws” és a “Die Hard” – mondja Jack Ball. “Ez a kézenfekvő válasz, de a Gyűrűk Ura könyvek könyvként és filmként is nagyszerűek voltak.”

A Biblia, amelyen a The Life of Brian alapul, szintén jó példa, bár soha nem olvastam és nem láttam.

25 perc – Notts County-rajongóként, és mint sok ember East Midlandsben, én sem álmodom el attól, hogy kidől a trükkös fájuk – kezdte Richard. “Úgy tűnik, van némi szerelem irántuk, különösen a meglehetősen fárasztó médiaszeretet miatt. Személy szerint sokkal romantikusabb látni Burnleyt vagy Lutont, mint egy milliárdos játékát.”

Burnley Nem, Luton elég jó. De azok közülünk, akik emlékeznek az utóbbi lelkes követésére a Thatcher elvetélt/személyi igazolvány farrago-ról, talán nem tekintjük „romantikusnak” mindazt, amit elértek?

23 perc Egy Danilo elleni szabálytalanság miatt a City szabadrúgást kapott 25 yardról a középső bal oldalára… De Bruyne pedig összegömbölyödve arcon találta Bolyt. Eltart egy ideig, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz.

22 perc Egy pillanatra úgy tűnik, Hudson-Odoit hosszú passzal hozták be! De amikor Ake megvertnek látszik, kinyújtja a lábát, Steffen bejöhet alkotni.

A Manchester City játékosa, Nathan Ake elkapja a labdát Callum Hudson-Odoinak, a Nottingham Forest játékosának. Fotó: Robbie Jay Barratt/AMA/Getty Images
Ossza meg

22 perc Grealish és De Bruyne egyesülnek, hogy elkerüljék Ugbaldiort, aki mögötte keresztbe lép.

21 perc Forest nagyon elégedett lesz a rajtjukkal, mivel a City általában karnyújtásnyira helyezkedik el, és a pult fenyegetése valós.

19 perc “A City 0-0-s játékát figyelve, amikor tényleg remélem, hogy a meccs nem lesz nagy veszteség, eszembe jut egy másik Wonka-idézet” – mondja Joe Pearson. “” Szörnyű a feszültség. Remélem, ez folytatódni fog.

A Wonka minden idők egyik legnagyobb könyvadaptációja. A Harmadik Ember jó, és persze a Keresztapa is jó. Van még valami?

18 perc Ortega kicsit bemelegszik, de nem kell, hiszen Ederson problémája a bal vállában van.

16 perc Ederson egy keresztért jön, összeütközik Bolyval és leesik. Szerintem jól van.

16 perc Ederson nem tudta tartani a következő kanyart, de sikerült megszöknie.

15 perc Ezúttal Williams volt az, aki elrántotta Forestet, és a keresztrúgást mögé küldték egy szögletre, ami újabb pontot szerzett…

14 perc Forest tisztázott egy szögletet, de elvesztette a labdát, és Doc nem tudta elkapni a lövését, amely a távoli kapufán ment el.

13 perc De Bruyne szépen feltöri az ostort, Murillo pedig a bárja másik oldalára indul, ahol Rodri lapul.

Ossza meg

13 perc De Bruyne egy villogó dokit talál Niakate és Aina között, és szabadrúgást nyer a tizenhatos jobb sarka közelében…

12 perc Gibbs-White fürtök a falon és a rúdon.