Nottingham Forest v Man City ÉLŐ: Premier League-eredmények és a legfrissebb hírek, mivel Gvardiol gólja a City előnyére vált

Hagyja békén a játékvezetőket! Guardiola támogatást nyújt a menedzsereknek a Forest VAR saga után

Manchester városa megpróbálja tartani a nyomást az Arsenalra Premier League bajnoki címverseny, amikor elmennek Nottingham-erdő vasárnap este – és valójában megelőzheti az Ágyúsokat, a Tottenham elleni korábbi eredménytől függően.

Mivel a Liverpool csúnyán bukott az elmúlt hetekben, az utolsó szakasz már csak egy kétlovas verseny, mivel a City ismét meg akarja őrizni a címet. Sőt, hazai kettőst keresnek, hiszen az FA-kupa döntőjében a Man Uniteddel is megmérkőznek.

Ami Forestet illeti, még mindig a túlélésről szól, és szükségük van rá összpontosítson a futballra, miután egy hétig szidalmazta a játékvezetőket pontokért. A helyzet az, hogy Nuno csapata egy hellyel a kiesőzóna felett van, és csak egy ponttal előzi meg Lutont – de ami még aggasztóbb, két ponttal megelőzi a jó formában lévő Burnleyt.

Nézze meg élőben az akciót alább, és nézze meg Nottingham Forest vs Man City előrejelzés és itt a valószínűségek.

1714324927

Forest 0-2 Man City – ÉLŐ

89. perc: Woods megy a középre, de Ortega könnyedén visszaszerzi. Öt perc plusz idő.

Chris Wilson2024. április 28. 18:22

1714324824

88. perc: A City kétszer cserél, Matheus Nunes és Oscar Bobb váltja Kevin De Bruyne-t és Julian Alvarezt.

Chris Wilson2024. április 28. 18:20

1714324745

87. perc: Miközben ezt írom, Hudson-Odoi fél keresztlövést, féllövést ad el a távoli sarokba, de Ortega hárít.

Chris Wilson2024. április 28. 18:19

1714324702

85. perc: Forest még vizsgálja, hogy birtokában van, de kevés a veszély.

Chris Wilson2024. április 28. 18:18

1714324558

82. perc: Kicsit lassul, mert úgy tűnik, mindkét fél elfogadta az eredményt.

Ibrahim Sangare váltja Bolyt.

Chris Wilson2024. április 28. 18:15

1714324327

80. perc: A City kényelmesnek tűnik, Haaland kihagyott három kihívást, de nem talált lövést.

Chris Wilson2024. április 28. 18:12

1714324190

77. perc: Gibbs-White nyer szabadrúgást a City középpályáján, a hazaiak pedig előrenyomják embereiket.

Reyna átadja Bolynak, aki visszateszi a területre, de Ortega rátámad.

Chris Wilson2024. április 28. 18:09

1714324085

76. perc: Forest nyert szögletet, de a City könnyedén kiejti. Nem sokkal korábban Wood nem tudott csatlakozni a hívogató keresztlövéshez.

Chris Wilson2024. április 28. 18:08

1714324000

74. perc: Úgy tűnik, vége a játéknak, és Forest három változtatást hajt végre.

Elanga, Murillo és Danilo Gio Reynához, Andrew Omobamidelehez és Ryan Yateshez távoznak.

Chris Wilson2024. április 28. 18:06

1714323849

CÉL! Forest 0-2 Man City – ÉLŐ

70 perc: GÓL! Természetesen ő az, és ez olyan egyszerű.

De Bruyne majdnem félúton kapja meg a beadást, és továbbítja Haalandnak, aki szembekerül Murilloval. Bal lábbal készül lövöldözni, de az elhalad Murillo mellett, és a gyengébb lábával Selst a szemközti sarokba találja.

Chris Wilson2024. április 28. 18:04