Ronnie O’Sullivan vs Ryan Day ÉLŐ: Snooker Világbajnokság eredményei és a legújabb frissítések ma

Ronnie O’Sullivan dedikál egy fiatal rajongó ingére

Ronnie O’Sullivan 5-3-ra vezet Ryan a snooker-világbajnokság második fordulójának izgalmas nyitánya után vasárnap reggel.

O’Sullivan gyorsan kezdett egy zseniális századi szünettel, majd egy újabb nagy ponttal követte, és 2-0-ra vezetett, így Day felfelé ívelő csata előtt áll. De Day elkezdett kattogni, amikor O’Sullivan hibázott néhányat, és a walesi briliáns századot szerzett, miközben tartotta a kapcsolatot a hétszeres bajnokkal.

A délelőtti másik meccsen Stephen Maguire lefoglalta helyét a negyeddöntőben Shaun Murphy 13-9-re legyőzésével a Crucible-ben.

A riválisok két évtizede viszálykodtak egy olyan incidenst követően, amelyben Maguire-t megbüntették, mert elfelejtette a krétát, a skót pedig elkerülte a késői Murphy-fordulót, hogy stílusosan megpecsételje a győzelmet, és a meccs első századát 127-tel eltalálta, és ezzel egy negyedóra állt be. döntő találkozó David Gilberttel.

Éld át újra az eseményeket O’Sullivan nyitóüléséből az alábbi Day segítségével.

1714304082

Az első edzés vége: Ronnie O’Sullivan 5-3 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

Érdekes meccs ez. O’Sullivan időnként zseniális volt, de gyakran önfejű, és Ryan Day túl sok könnyű labdát hagyott ki, hogy kihasználja. Gyanítod, hogy Day 5-3-as hátrányt szenvedett volna, ha ezt a pontszámot kapta volna ma reggel a meccs elején, de ha megnézi a lehetőségeit, elront néhány nagyot, amelyek kicsúsztak.

Ma este 7 órakor folytatódnak.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:34

1714303917

O’Sullivan 93-5-re nyerte a nyolcadik frame-et! Ronnie O’Sullivan 5-3 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

O’Sullivan még nem éri el az évszázadot, de egy újabb mérföldkő a fórumon. Egy ütést váltanak, és taps kíséretében elhagyják az arénát – ma este visszatérnek a második három edzésre, ahol O’Sullivan 5-3-ra vezet.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:31

1714303855

Ronnie O’Sullivan 4-3 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

O’Sullivan ebben a nyolcadik keretben cirkál, mert egy kihagyott piros miatt engedték be, amit Day tudja, hogy el kellett volna kerülnie. A walesinek sok helyzete volt ezen a meccsen, és most jobb játékos állhatott a hétszeres bajnok előtt. A jelenlegi állás szerint O’Sullivan 65 pontja van az eredményjelzőn, és újabb két frame-es előnyhöz közeledik…

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:30

1714303555

Stephen Maguire a negyeddöntőben

A kétszeres elődöntős Stephen Maguire továbbjutott a negyedeken, miután kissé szétesett győzelmet aratott Shaun Murphy ellen, egy mindössze egy évszázadnyi különbségű meccsen, és bekerült az utolsó keretbe.

Maguire után David Gilbert következik, aki az első körben legyőzte a világbajnok Luca Brecelt, majd a második körben legyőzte Robert Milkinst.

Maguire-nak Murphy gratulál a meccs után (Getty Images)
Maguire győzelmet ünnepel (Getty Images)

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:25

1714303047

Day 129-0-ra megnyeri a 7. frame-et! Ronnie O’Sullivan 4-3 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

Csodálatos Ryan Day, aki szerint egy lidércnyomásos táblázat összehoz egy győztes századot néhány zseniális felvétellel. Mindent megtisztít.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:17

1714302811

Stephen Maguire 13-9-re verte Shaun Murphyt!

A ma reggeli másik meccsen Stephen Maguire egy évszázados szünettel zárja le Shaun Murphy elleni győzelmét. A skót a negyeddöntőben van.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:13

1714302086

Ronnie O’Sullivan 4-2 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

O’Sullivan egy kihagyott hosszú pirossal kezdi a hetedik frame-et, Day pedig kihasználja az előnyét, és egy közepes hosszúságú pirosat dob ​​a sarokzsebbe. Fekete egy kicsit le van kötve, szóval van még tennivaló, legyen az rózsaszín és kék használata a kotta felépítéséhez, vagy fekete manőverezés, hogy kiszabadítsa.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 12:01

1714301900

O’Sullivan 87-0-ra nyerte a 6. frame-et! Ronnie O’Sullivan 4-2 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

O’Sullivan kihagy egy trükkös pirosat a rózsaszínnel szemben, de nem lesz század, de újabb frame-et vesz igénybe, hogy visszaállítsa két frame-es előnyét.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 11:58

1714301754

Ronnie O’Sullivan 3-2 Ryan Day (legjobb a 25-ből)

O’Sullivan kissé kiszorul a helyzetből, miután 51-et mutatott az eredményjelzőn, és középre nem hibázott egy nehéz pirosat, így csalódottan elfordította az ütőjét. De Day nem tudja kihasználni a hasznot, egy elhamarkodott kísérlet miatt kihagyott egy pirosat, és O’Sullivan túl van a veszélyen. Ez a keret most az övé.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 11:55

1714301664

O’Sullivan gyorsan eltalálja a labdákat a hatos keretben, és körbefutja az asztalt. Lövésideje átlagosan 19 másodperc a tornán – senki másnak még csak a közelében sincs ennyi.

Lawrence Ostlere2024. április 28. 11:54