Tottenham–Arsenal ÉLŐ: Premier League-gólok és legfrissebb hírek, amikor Kai Havertz ismét gólt szerez az Ágyúsoknak

Arteta, az Arsenal menedzsere szerint itt az ideje, hogy megmutassuk, miből vagyunk egy nehéz hét után

Tottenham Hotspur fogadnak Arsenal egy kemény derbin Észak-Londonban Premier League ma délután.

A Tottenham Hotspur Stadionban zajló vita alapvető fontosságú lesz a bajnoki cím versenyét, a Manchester City később a Nottingham Forestbe utazik, a Spurs pedig az Aston Villával csatázik a legjobb négy között. A Liverpool szenvedésével egy kalapácsütést A szombati bajnoki remények szerint Mikel Arteta csapata továbbra is a legnagyobb veszélyt jelenti Pep Guardiola bajnokára, miután legyőzte a londoni rivális Chelsea-t a hét közepén.

A Spurs abban reménykedik, hogy a Newcastle ellen elszenvedett súlyos veresége óta két hetet pótolni fog, Son Heung-min pedig elhatározta, hogy csapata próbára teszik magukat „a világ egyik legjobb csapata” ellen. Kövesse élőben a Premier League-meccs frissítéseit alább, és értesüljön a legfrissebb hírekről Tottenham x Arsenal előrejelzés és a valószínűségek itt.

1714312340

HT – Spurs 0-3 Arsenal

És ez az első félidő sípja – szenzációs az Arsenaltól a szilárd védekező helyzeti játék és a mezőnyben lévő igazán klinikai érintés szempontjából.

A Spursnek rengeteget kell dolgoznia a félidőben, hogy visszatérjen a játékba – és a legjobb négy közé jutásért.

Karl Matchett2024. április 28. 14:52

1714312270

45+3′ – Spurs 0-3 Arsenal

A Tottenham Hotspur Stadion sokkal sötétebb és csendesebb most, mint 45 perccel ezelőtt. Ami potenciálisan ígéretes kezdésnek tűnt számukra, az egy rossz első félidővé vált.

Maddison táplálja Kulusevskit, miközben megpróbálják pozitívan zárni a félidőt, de Porro lövése kínos, félúton elhajlik, és Romero végül szabálytalankodik Havertzzel.

Karl Matchett2024. április 28. 14:51

1714312049

44′ – Spurs 0 x 3 Arsenal

Nagy esély Son számára, és jobbat kell tennie. Egy labda a tetején belövi a kapitányt, és bár a védők üldözik, szabadon lőhet Rayára – és mérföldekkel átmegy a kapufán.

Hat perc ráadás az első félidő végén.

Karl Matchett2024. április 28. 14:47

1714311871

42′ – Spurs 0 x 3 Arsenal

Nos, micsoda csalódás a Tottenham számára. A játékrész első 30 percében nagyon jók voltak, de nem tudták befejezni, a VAR cáfolta őket, és borzasztóan védték a szettlabdákat.

Ennek eredményeként borzalmas 45 perc volt számukra, és sok volt Postecoglounak a rendezéshez.

Az Arsenal szurkolói viszont nagyon jól érzik magukat, csapatuk pedig az éjszakai meccs előtt leveti a kesztyűt a Man Cityre.

Karl Matchett2024. április 28. 14:44

1714311645

CÉL! 38′ – Spurs 0 x 3 Arsenal

Ez három az Arsenalnak! Újabb szöglet, ezúttal balról, Kai Havertz pedig észrevétlenül emelkedik fel, hogy a közeli kapufára bólintson – ismét rossz a Spursnek a beállásból, de az Ágyúsok álomországban vannak!

Karl Matchett2024. április 28. 14:40

1714311375

34′ – Spurs 0 x 2 Arsenal

Hojbjerg meglehetősen laza volt, még a saját kapuján kívül is, és épp most veszítette el a labdát Sakától, és közben megsérült.

Itt van a Saka-gól, amelyet élvezhetsz – hacsak nem támogatod a Spurst – a Spurs büntetőfellebbezését követő gyors szünet után.

Karl Matchett2024. április 28. 14:36

1714311243

30. perc – Spurs 0 x 2 Arsenal

Vegyünk egy lélegzetet, mert két sérült van. Odegaard fejsérülést szenved, és kezelésre szorul; Werner is leesett, és egy térdellenőrzés után Brennan Johnson váltotta.

Mindezek közepette volt egy VAR-ellenőrzés a Spurs büntetőjére, de sem Kulusevski, sem Maddison kihívása nem volt elég faulthoz. Gyerünk, 2-0 az Arsenalnak.

Karl Matchett2024. április 28. 14:34

1714310959

CÉL! 26′ – Spurs 0 x 2 Arsenal

Kicsit furcsa statisztikát tekintve, hogy majdnem 1-1 volt, hét lövés a meccsen, de még egy sem!

A Spurs Son még nem nagyon volt játékban. Maddison elesik a tizenhatoson belül, de ez soha nem volt szabálytalanság vagy büntető. Havertz hosszúra dobja Sakának… és most van egy lövés, ahogy az alsó sarokba találja!! 2-0 az Arsenalnak az ellentámadásban!

Karl Matchett2024. április 28. 14:29

1714310846

NINCS GÓL! 24′ – Spurs 0 x 1 Arsenal

Vissza az egy-nullához az Arsenalnak – Van de Ven kis különbséggel les!

Gabriel volt az utolsó ember, aki felállt, de csak ő a rossz oldalon. Nincs gól.

Karl Matchett2024. április 28. 14:27

1714310729

CÉL! 22′ – Spurs 1 x 1 Arsenal

Kulusevski előrelép, és kapura lő – Saliba blokkjával védve.

A szöglet bemegy és rikochet, Porro a tizenhatos széléről lő, és Van de Venre terelődik, aki átpasszolja Raya mellett, hogy egyenlítsen!

De várjunk csak, egy VAR-ellenőrzéssel ez nagyon közel lesz – az első lövés pillanatában az utolsó védővel van egy vonalban.

Karl Matchett2024. április 28. 14:25