Aston Villa vs Chelsea: Premier League – Élőben |

fontos események

Villa nagyon izgatott a helyi fiú miatt.

Ma este nem mehetsz az asztal fölé vagy alá a villában. De a dolgok jelenlegi állása szerint a Bajnokok Ligája küszöbén állnak. Kilenc ponttal vannak lemaradva a holnap Arsenallal játszó Spurs mögött. A Spursnek három meccse van hátra, de ez még mindig kemény csata az összes legjobb három játékos részvételével.

Ossza meg

Frissítse a dátumot és az időt

Félidő!Villa 2-0 Chelsea

Villának volt ideje további kontrázni egy 4-3 helyzetben, de Diaby beadása még mindig laza volt. Ez a fele. Az egyik csapat birtokolta a labdát. Egy másik személy szerzett gólt.

45+4 perc Villaszünet, és a dolgok ígéretesnek tűnnek egészen addig, amíg Diaby túl nem üti Bailey-t a jobb oldalon.

45+4 perc chelsea Semmi sem fog kijönni belőled, ha dobozba teszed.

45+3 perc Megjelenik egy statisztikai mező, amely arról tájékoztat, hogy a Villa a második legtöbb gólt szerző PL csapat az idei szezon első felében, 35 góllal, egy hellyel az Arsenal mögött.

45+1 perc Most már a hozzáadott idő első hat percében vagyunk.

45 perc chelsea Még egyszer bepasszolta a labdát Villa táborában. Biztosan csodálkoznak, hogy a fenében vannak két hellyel lemaradva.

42 perc A Villa a pultnál állt, de nem tűnt túl veszélyesnek – 4-6-ra állt. Amikor a labda Rodgershez érkezett a bal belső csatornában, belendült, és klinikai lövést adott a közeli kapufán belül. Úgy tűnik, ez lesz a harmadik egymás utáni hazai meccsük.

cél! ! Villa 2-0 Chelsea (Rodgers 41)

még egy! Nagyon jól el van lőve.

Rodgers a tizenhatos széléről szerez gólt. Fotó: Richard Heathcote/Getty Images
Ossza meg

40 perc szabadrúgáshoz chelsea A bal szárnyon. Palmer keresztje nem volt elég magas, és egyébként is szabálysértést követett el.

38 perc A végétől a végéig. Gallagher lőtt, és megpróbálta meggörbíteni Martinezt a D-ről, de nem volt elég korbácsa.

37 perc Villa lehetőség! Watkins kifelé ível a bal oldalra, és éles bal lábbal lő, de Petrovicnak sikerül gólra váltania.

36 perc “Tudjuk, hogy Grownard hibája” – mondja Joe Pearson. – De szeretem az alternatív írásmódodat, különösen McGannt és Diane-t. Csak így tovább! Úgy tűnik, a helyesírás-ellenőrzés egy kicsit túl heves lett ma este. Körülbelül 6 McGannt cseréltem. Kár, hogy lemaradtunk egyről. És Diaby naplóvá változhat, mielőtt az éjszaka véget ér.

34 perc chelsea Üsd el a famunkát! Minden jól ment, kivéve Cucurellát, aki kicsúszott a bal oldalon, és Jacksonnak adott keresztbeadást, akinek a fejese a kapufa alsó részét találta el.

Ossza meg

32 perc McGinn keresztjét könnyedén elhárították.

31 perc Bailey szabadrúgást nyer a jobb oldalon. McGinn elviszi.

29 perc Az élesnek tűnő Jackson kis híján elvétette a labdát, de Villa jól szervezett védelme jól kivédte.

28 perc Palmer lő egy második lövést a D-ről, de az blokkolva van. A blokkolás manapság nagyon fontos készség.

“Igen én chelsea Én rajongó vagyok” – mondta Lee Madden. „A valóságban azonban a VAR-nak kell lennie annak a végső változatának, hogy egy jó ötletből szörnyű „megoldást” csináljunk. Sokkal jobban szeretem a furcsa hibát, mintha a focit procedurális drámává alakítanák, ahol vonalakat húznak és perceket mérnek.

“Úristen, a Chelsea tulajdonosai még Gallagher eladását is fontolgatják. Nagyon következetes, és remekül néz ki a szőke hajával.”

27 perc Tielemans még mindig fent van és jár, de még mindig depressziósnak tűnik.

Tielemans lágyéksérülést szenvedett. Fotó: Andrew Boyers/Action Images/Reuters
Ossza meg

Dátum és idő frissítése

25 perc Tielemans lezuhant, és némi szorongással van, valószínűleg Gallagher lökésének eredményeként. Moussa Diaby érkezésével McGinn valószínűleg visszakerül a középső négy közé.

25 perc több birtokot chelseaami Caicedo távoli lövésében csúcsosodott ki – végig a földön és egyenesen Martinez felé.

23 perc végül, chelsea Palmert találja a zsebében. Mudryk labdája kiváló volt, Palmer pedig a tőle megszokott pontosság nélkül talált be először.

22 perc Gallagher hátba lökte Tielemanst, és a sípszó közben szívszorítóan mosolygott, mintha ő lenne a sérült fél.

20 perc A Villa áttört, de szerintem Watkins ellen felkerült a les zászló. A jobb oldalon Bailey-nek adott labda egy kicsit túl széles volt.

19 perc Előtte Villa elszalasztott egy arany lehetőséget. Watkins remekül tört le a bal szélen, és McGinnnek keresztezett, aki nem tudta felkészíteni a lábát a lövésre, és végül visszapasszolta a labdát. Watkins egyenesen Petrovic felé lőtt a tizenhatos sarkáról.

Nem engedélyezett a Villa 1-0 Chelsea

Igen, les volt. És nem volt közelebb egy lábkörmnél.

cél? ! Villa 1-1 Chelsea, valószínűleg (Jackson 16)

Jackson belerohant az átmenő labdába, és áthurkolta az előrehaladó Martinez felett. De les van?

Jackson lőtt, de a gólt lesnek ítélték. Fotó: Richard Heathcote/Getty Images
Ossza meg

15 perc Ezeket a Chelsea-passzokat ritkán küldik el legjobb játékosainak. Lehet, hogy túl keményen próbálják bebizonyítani, hogy nem Cole Palmer FC.

14 perc többet birtokol chelsea. De a Villa jól tartja a vezetést. Ebben a szezonban a bajnokságban 18 alkalommal szerezték meg az első gólt, de csak egyszer veszítettek el. Azt hiszem, az Old Traffordon volt a Boxing Day-n.

11 perc chelsea Megnyerte a labdát és betört a tizenhatosra, ahol Martínez egy higgadt passzal hozta ki a bajból Villát.

9 perc Digne megállíthatatlan! Egy jobb oldali szabadrúgásnál fejjel kapott, de a labda felfelé dagadt. chelsea Valamit nagyon kell birtokolnom.

8 perc véletlen! Diane ismét jobb lábbal találta el a labdát, ezúttal az oldalhálóba.

Ossza meg

Digne gyors átfedéssel és visszavágással szerzett gólt. McGann talált teret, és bal lábbal lőtt, de bár nem volt túl erős, a labda Cucurelláról megpattant és a kapu sarkába ömlött. Cucurella Watkinst jelölte meg, de úgy tűnt, Watkins nem kapott semmilyen érintést.

cél! ! ! Villa 1-0 Chelsea (nem tudom ki, 4)

A másik oldalon a labda a hálóban!

A Chelsea játékosa, Cucurella öngólt szerez. Fotó: Andrew Boyers/Action Images/Reuters
Ossza meg

4 perc Gallagher beívelt egy szabadrúgást a bal oldalba, Badiasire pedig megszerezte első lövését ezen az estén. De (a) vad röplabda volt, és (b) valószínűleg egyébként is les. azt követően …

3 perc chelsea Fordítsa hátra. Gallagher idegesen játszott előre Caicedóval, aki felkalapálta Villa szendvicsét, és szabadrúgást nyert.

2 perc chelsea Palmer egy éles, négyzet alakú labdával jött előre a jobb szélen, de a szikra eltűnt, amikor Jackson szabálytalankodott Torres ellen.

Mindkét csapat ismerős színekben van ott – Az egyik vége bordó és kék, a másik vége királykék. Unai Emery feltartotta a hüvelykujját, és elhaladt a hazai szurkolók mellett, és barátságosan megölelte Pochot.

Glenn Hoddle empatikusan beszél Mauricio Pochettino-ról a TNT-n.Ő a legújabb Pochettino utódjai közül. chelsea menedzser. “Tudnia kell, hogy ki az öt vagy hat nagy játékosa” – mondta Hoddle. “Szükség van egy gerincre. Nem hiszem, hogy ezt még igazán érti, de ő és Joe Cole egyetértenek abban, hogy az új menedzserváltás nem megoldás.”

„Eleget láttam a Chelsea teljesítményéből ahhoz, hogy azt hiszem, meg tudják fordítani ezt a helyzetet” – folytatta Hoddle. “A következő szezon most kezdődik… A következő szezon jobb lesz, mint az idei.”

Rossz éjszaka volt már chelsea. A Barcelona 1-0-s hátrányát 2-1-re fordította, így kiesett a női Bajnokok Ligájából.

– Jó látni George Washingtont a kispadon. chelsea” – mondja Drew Chappell. “Talán ő lehet az a tapasztalt vezető, akire egész szezonban vágytak.”

– Mi a fenét csinált Dyche a mezsel? – kérdezi Brendan Large. “Mielőtt elkezdte viselni a meccseken? Ez a harmadik győzelme sorozatban, amíg viseli.”

Ez Watkins vs. Palmer

A három legjobb gólszerző közül kettő lesz a pályán ezen a meccsen. Premier League egymás ellen. A gólpasszokat tekintve mindketten az első kettő között vannak.

Cole Palmer holtversenyben Erling Haalanddal 20 gólt szerzett, és eggyel több, mint Ollie Watkins. Watkins 12 gólpasszal vezeti a bajnokságot, míg Palmer kilenccel holtversenyben a negyedik helyen áll. Tehát ha összeadjuk a gólokat és a gólpasszokat, Watkins áll az élen 31-gyel, Palmer a második 29-el, Haaland pedig az árnyékban van 25-tel, Mo Salah 26-ja mögött.

Más hírek szerint az Everton elkerüli a kiesést. Ma három pontra volt szükségük, és Idrissa Gueye góljával 1-0-ra megnyerték a Brentfordot.Mióta megadta magát chelseaAz Everton három meccset játszott a Goodison Parkban, és mindegyiket kapott gól nélkül nyerte meg. Az Everton a 15. helyre lépett fel, megelőzve a Brentfordot. A levonás nélkül egy szinten álltak volna Brightonnal.

Ossza meg

Leveled van. Steven Taylor csodálkozik: “Mit értesz azon, hogy “ha a dolgok úgy mennek, ahogy az FA akarja”? Elnézést a nem egyértelműségért, erre a történetre céloztam.

Az egész csapat itt van

Aston Villa (lehetséges 4-4-1-1) Martinez. Készpénz, Consa, Torres, Digne. Bailey, Tielemans, Douglas Lewis, Rogers. McGinn. Watkins.

Csere: Olsen, Lenglet, Chambers, Hayden, Diego Carlos, Irogbunam, Kerryman, Diaby, Duran.

chelsea (4-2-3-1) Petrovic. Charova, Thiago Silva, Badiasile, Cucurella. Caicedo, Gallagher (kapitány Maduke, Palmer, Mudrik); Jackson.

Csere: Bettinelli, Card, Disasi, Chilwell, Achiampong, Gilchrist, Dyer, Cassady, George, Washington.

játékvezető Craig Pawson.

Csapatáttekintés: Palmer indul, Lewis visszatér.

Cole Palmer eléggé megkérdőjelezhető volt ahhoz, hogy dőlt betűvel szerepeljen a tervezett összeállításunkban, de biztonságosan passzolt, és indul. Raheem Sterlingnek nyoma sincs. Douglas Luiz váltja Moussa Diabyt a Villában.

preambulum

Üdvözlünk mindenkit a nap utolsó meccsén. Premier League. A mérkőzés a 4. és a 9. hely között zajlik, de mindkét csapat ismeri ellenfelét, hiszen ebben a szezonban már háromszor találkoztak egymással.

Eddig nem történt semmi, hogy a hazai közönség ünnepeljen. A Villa 1-0-ra nyert a bajnokságban a Stamford Bridge-en, Ollie Watkins góljával Maro Gusto piros lapja után. Korábban 0-0 a Bridge-en az FA-kupában chelsea A mérkőzés, amelyet a Villa Parkba mentek, és 3-1-re megnyertek, mindkét csapat számára az utolsó ilyen jellegű mérkőzés lenne, ha az FA megvan a maga módján.

Ezzel kezdetét vette a Chelsea a szezon legjobb varázslata. A 12 meccsen át tartó vereség egyetlen íze az volt, hogy a Ligakupa döntőjéből néhány keserű utolsó perc maradt. Sokkal más helyzetben vannak most, hiszen az FA-kupában szűk vereséget szenvedtek a Man Citytől, a bajnokságban pedig súlyos vereséget szenvedtek az Arsenaltól, de közben 6-0-ra legyőzték az Evertont.

A bajnokság formája miatt semmi sem választja el a két csapatot. Karácsony óta mindkét fél a mérkőzéseinek pontosan a felét nyerte meg. Mindkettőjüknek 11 pontja van az utolsó hat meccsükből, ami elég ahhoz, hogy megelőzze őket a tabellán (ma 17:15-kor), a City, az Arsenal és a Newcastle jó formában. Legyünk őszinték, a szezonnak egy olyan pontján vagyunk, amikor mindenki kimerült, és nem tudjuk, mi fog történni.

Kezdés este 8 órakor BST. Hamarosan visszatérek a csapathoz.