Barcelona vs Chelsea ÉLŐ: Legfrissebb eredmények és gólfrissítések a női Bajnokok Ligája elődöntőjének összecsapásáról

Hayes szerint a Chelsea beváltotta a Bajnokok Ligája elődöntőjébe fűzött reményeket

Chelsea utazzon Spanyolországba, hogy átvegye Barcelona a Női Bajnokok Ligája elődöntő ma délután, az európai döntőbe jutás a tét.

Ennyi év után ez a második alkalom, hogy a két csapat a verseny ezen szakaszában mérkőzött egymással A Barcelona az előző szezonban feszegette a határokat. Caroline Graham Hansen sokkoló gólt lőtt az első mérkőzésen a Stamford Bridge-en, a Kékek pedig nem tudták megdönteni a hátrányt a Camp Nouban, a visszavágó 1-1-re zárult.

Ezúttal a Barcelona játszik először hazai pályán, ami segíthet Emma HayesHa sikerül döntetlennel visszatérniük Londonba. A Chelsea még soha nem győzte le a Barcelonát a női labdarúgásban de bármi más, mint egy mai nagy vereség versenyben tartaná őket a bilbaói döntőbe jutásért.

Hayes, aki a szezon végén távozik a Chelsea-től, minden lehetséges trófeát megnyert a Kékekkel, kivéve a női Bajnokok Ligáját, de le kell győznie egy régi ellenséget ha stílusosan akarja aláírni a megbízását.

Nézze meg ingyenesen a női Bajnokok Ligája elődöntőit a DAZN-en és szerezd meg a legújabb nyereményszorzók és játéktippek itt. Tekintse meg az összes akciót alább

1713615163

CÉL! Barcelona 0 x 1 Chelsea

39. perc: GÓL! Nem fognak haragudni többé!

Lawrence megnyeri a labdát a Barcelona tizenhatosa mellett, és kijátssza Cuthbertnek. Gyönyörűen első alkalommal passzol Leupolznak, aki visszaadja a duplát, Cuthbert pedig figyelmen kívül hagyja a kihívást, és szögletbe üti!

Chris Wilson2024. április 20. 13:12

1713615063

Barcelona 0 x 0 Chelsea

37. perc: Carter remekül szerezte meg a labdát Paralluelótól egy csúsztatással, a Chelsea pedig visszaszerezte a labdát. Természetesen belenőttek a játékba, ahogy haladt.

Kicsit ingerült lesz a vendégcsapat, amiért nem tudja kihasználni a lehetőségeit.

Chris Wilson2024. április 20. 13:11

1713614870

34. perc: Újabb esély a Chelsea-nek, Cuthbert remek passzt adott Ramireznek. Beviszi a dobozba, és az átlapoló James átveszi az irányítást, de a keresztrúgása szögletre marad.

Chris Wilson2024. április 20. 13:07

1713614774

32. perc: A Chelsea eddigi legjobb esélye, Leupolz a védelem mögé csúsztat Ramirez elé. Megáll, de a lövés elhúzódik, és a zászlót így is felvonják.

Chris Wilson2024. április 20. 13:06

1713614632

31. perc: Gutierrez üt el egy fél lövést és egy fél keresztlabdát a bal oldalról, de az oldalhálót találja el.

Chris Wilson2024. április 20. 13:03

1713614526

29. perc: Lehetőség a Chelsea számára, mert James bedob egy hívogató keresztlabdát, de Rolfo jól teszi a fejjel.

Chris Wilson2024. április 20. 13:02

1713614399

27. perc: A Barcelona fenyeget a Chelsea tizenhatosánál, de van egy kis flipper, és elhúz a vendégcsapat. Nagyon nyugodt a Barça középpályása, de nem annyira az utolsó harmadban.

Chris Wilson2024. április 20. 12:59

1713614245

24. perc: A Chelsea előtt adódik először veszélyes szabadrúgás lehetősége a bal oldalon. Cuthbert küldi, Charles pedig megpróbálja visszaküldeni a kapu felé, de elfogják.

Chris Wilson2024. április 20. 12:57

1713614149

23. perc: Ramirez a Chelsea számára bizonyul a kontráknak, de jelenleg nem kap elég támogatást. Középen megpörgeti Rolfót, de a svéd védő eleget tesz a felépüléshez.

Chris Wilson2024. április 20. 12:55

1713614085

22. perc: Rolfo egy gyönyörű labdát dob ​​a felső fölé, amit Paralluelo bepattan. A box felé hajt, de nem tud lelőni.

Chris Wilson2024. április 20. 12:54