Chelsea vs Barcelona ÉLŐ: Legfrissebb eredmények és gólfrissítések a női Bajnokok Ligájából Aitana Bonmati góljai után

Erin Cuthbert, a Chelsea meccs győztese történelmi eredmény után üzen a szurkolóknak

Chelsea házigazda Barcelona egy helyért Női Bajnokok Ligája vége mint Emma Hayes csapata egy góllal vezet az elődöntő visszavágóján a Stamford Bridge-en.

A kékek meglepték a múlt héten a Bajnokok Ligája-bajnokot Erin Cuthbert góljával 1-0-s győzelmet aratott a Chelsea Spanyolországban. Öt év óta ez volt az első alkalom, hogy a Barcelona elveszített hazai meccset, és a Chelsea felkészült arra, hogy a Barcelona rekordszámú közönség előtt válaszoljon a Stamford Bridge-en rendezett női meccsen.

A Chelsea célja, hogy 12 év nemzeti dominancia után először megnyerje a Bajnokok Ligáját abban a szezonban, amely Hayes utolsó szezonja lesz a klubnál. A bilbaói finálé helye forog kockán, és a Chelsea is bosszút áll majd a 2021-es döntőben és az előző szezon elődöntőjében a Barcelonától elszenvedett vereség után.

Kövesse a Chelsea vs Barcelona élő frissítéseit lent, amíg teheti nézze meg a női Bajnokok Ligája elődöntőjét ingyen a DAZN-en

1714239244

Chelsea 0-1 (1-1 agg) Barcelona

Jack Rathborn2024. április 27. 18:34

1714238467

Fél óra: Micsoda zokni, lélegzetelállító!

A Barcelona 1-0 a Pontéban, összesítésben pedig 1-1. A második félidőben minden megvan, miután Aitana Bonmati, a pálya legjobb játékosa egy szerencsés kitérésnek köszönhetően gólt szerzett.

Jack Rathborn2024. április 27. 18:21

1714238197

45 perc: Túl sok hely a Barcelonának, Leupolz hanyag és labdát veszít.

Bonmati megüti a sarkát, és a labda végül Rolfót találja, pontos találat, de mindig felemelkedik.

Jack Rathborn2024. április 27. 18:16

1714237987

40 perc: Basszus, ez nem néz ki jól. Úgy tűnik, ez Irene Paredes bokasérülése, aki fájdalmat érez és depressziós.

Grimaszolva távozik. Charles visszavezet minket a pályára, és egy távoli bedobást dobott Jamesnek.

De a Barcelona ismét birtokolta a labdát, és a középpályán támadta a kékeket. A Chelsea-nek gyorsabban kell elengednie a labdát, amikor megszerzi.

Jack Rathborn2024. április 27. 18:13

1714237839

38 perc: Olyan közel a Chelsea-hez! A Barcelona rendetlenséget csinál, és bejön Nusken! Megtámadja a kaput, majd vág.

James fájdalmasan közel van, de nem tud lőni nyolc méterről.

A labda Cuthberthez esik, és ez egy gyönyörű lábmunka, de nem tudja eltalálni a célt, nagy esélyt vesztettek el a Blues.

Jack Rathborn2024. április 27. 18:10

1714237685

35 perc: Macario egy gyönyörű lövéssel, bal lábbal vágja a labdát a lövésre, és eltereli Catalina Coll mellett.

Talán láthatatlan Patri Guijarro sikertelen blokkja miatt, szögletre verik.

Pozitív válasz a Bluestól.

Jack Rathborn2024. április 27. 18:08

1714237395

30 perc: A Chelsea itt bajban van, a Barcelona szorongatja a másodikat, Hamptonnak pedig meg kell szereznie egy magas labdát, és meg kell szereznie egy wristert.

Leupolzot az offside zászló menti meg, mert James kis híján les az építkezésben.

Okos bevágása a hátsó kapufánál érkezik, és a Barcelona felépülve a kapu felé, Leupolz a hátsó kapufánál üres kapuba válthat, de eltalálja a kapufát!

Jack Rathborn2024. április 27. 18:03

1714237101

CÉL! Chelsea 0-1 (1-1 agg) Barcelona (Bonmati 25′)

25 perc: GÓL! Bonmatinak természetesen megvan a célja, már a verseny alatt izgatott.

Egy gyors kanyar és ütés a kapu felé, keresztben a testen és alacsonyan a bal alsó sarok felé, legyőzi Hamptont Buchananről végzett kegyetlen elhajlással.

Az utazó Barcelona-szurkolók megőrülnek, micsoda döntetlen van most!

Jack Rathborn2024. április 27. 17:58

1714236957

Chelsea vs Barcelona: legújabb eredmények és frissítések a női Bajnokok Ligájából

23 perc: A labda eléri Hansent a tizenhatos bal szélén, ő elvégzi a lövést, és a röplabda, bár nem tiszta, aggodalomra ad okot Hamptonnak.

A kékek védője felmegy, és elfojtja a labdát, de az rövid időre visszamegy a kapufák közé, mielőtt teljesen összeszedné magát.

Rytting Kaneryd jól tette a dolgát a jobb oldalon, Patri Guijarro beadását kivágta.

És most Hansen gyorsan cselekszik a Chelsea területe felé, ami veszélyt jelent a hazai csapat számára.

Jack Rathborn2024. április 27. 17:55

1714236762

19 perc: Macario most lelassítja a játékot, és Jamesnek sikerül belépnie a játékba.

Még néhány érintés a Chelsea sztárcsatárához.

Lawrence keresztbe ugrik, Keneryd pedig magasra ugrik, de nem tud csatlakozni, de sokkal jobban, és az eredmény kiegyenlített, ami úgy néz ki, mint a házigazdák győzelme az összesített pontszámmal a maguk javára.

Jack Rathborn2024. április 27. 17:52